Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

foto baner


 

 

 

logo zaffiro

 

 

 

 

 

Usuwanie zmarszczek: Thermolifting Zaffiro

termolifting zaffiro warszawa

W naszej ofercie posiadamy zabiegi wykonywane nowymi urządzeniami do niechirurgicznego i bezbolesnego thermoliftingu skóry twarzy i ciała. Zaffiro to innowacyjna technologicznie metoda usuwania zmarszczek i innych niedoskonałości skóry związanych z jej wiotczeniem. Thermolifting Zaffiro stanowi prawdziwy przełom w bezinwazyjnym liftingu, likwidowaniu zmarszczek, odmładzaniu oraz w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia skóry stał się możliwy dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR.foto Zaffiro

Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak powstrzymać. Thermolifting Zaffiro likwiduje bowiem wszelkie objawy wiotczenia skóry twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki i podbródki. Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, usuwa i wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Zabieg Zaffiro niweluje także obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających w wiekiem piersi.


Urządzenie, wykorzystywane podczas thremoliftingu, emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm) powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efekt termiczny skutkuje gwałtownym skurczeniem się skóry do pierwotnej długości. W efekcie zostaje ona zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już podczas zabiegu. Drugim, długofalowym skutkiem, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona o około 30 proc. produkcja kolagenu daje efekt zwiększenia gęstości skóry, liftingu. Proces ten następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 do 6 miesięcy po zabiegu.

Działanie Zaffiro przebiega w trzech fazach po każdej aplikacji:

  1. Faza intensywnego mikro uszkadzania termicznego (48-72 godz.) – wstępny skurcz włókien kolagenowych, który natychmiastowo powoduje widoczny efekty lift (= wyprasowania) obszaru poddanego zabiegowi, przede wszystkim w odniesieniu do twarzy; fazie tej towarzyszą mikro-obrzęki niewidoczne dla oka oraz uwolnienie chemicznych substancji mediatorowych.
  2. Faza pomnażania się przez podział (trwająca od 3 do 4 tygodni) – polega na zaangażowaniu fibroblastów w produkcję nowych włókien kolagenowych (neo-kolagenogeneza).
  3. Faza ponownego ukształtowania włókien – to stopniowe zanikanie komórek zapalnych, całkowite ukształtowanie się i utrwalenie włókien kolagenowych, przy jednoczesnym wzroście siły napięcia oraz pojawieniu się nowych włókien elastyny, a co za tym idzie uzyskanie efektu naprężenia skóry oraz jej skutecznego odmłodzenia.

Zabieg thermoliftingu jest bezpiecznym i bezbolesnym sposobem usuwania zmarszczek. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Można wykonywać go bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi, których wygląd można dzięki zabiegowi poprawić.


       warszawa termolifting zaffiro  zaffiro 24


Zobacz także: Prezentacja Zaffiro (plik PDF)

warszawa termolifting zaffiro

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia