Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

foto baner

 

 

 

logo zaffiro

 

 

 

logo i-lipo

 

 

 

 

 

 

 

Zabiegi high-tech: i-lipo

logo i-lipo

Tyjesz i chudniesz nierównomiernie? Mimo stosowania diety i ćwiczeń uporczywy tłuszcz wciąż nie chce zniknąć? Uda i brzuch zaburzają proporcje Twojej sylwetki? Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki i-lipo, innowacyjnej technologii zimnego lasera, zmniejszającej zawartość i objętość komórek tłuszczowych, możesz dowolnie modelować swoje ciało i zdecydować, które miejsca chcesz odchudzić.


Decyzja należy do Ciebie! Możesz wybrać ramiona, nogi, pośladki, uda, talię, plecy, a może podbródek? Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Utratę kilku centymetrów w obwodzie zauważysz już po pierwszym zabiegu. i-lipo jest zabiegiem bezpiecznym, kompletnie bezbolesnym, nie wymaga przygotowania oraz okresu rekonwalescencji.

 

Jak działa i-lipo?

Pod wpływem działania wiązki lasera diodowego o długości fali 650-6winogrona rodzynki60 nm dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych. Trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych rozbijane są na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. I-lipo działając tylko na adipocyty (komórki tłuszczowe) nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błon komórek tłuszczowych tylko w kontrolowany sposób znacznie zmniejsza ich zawartość i objętość. Dodatkowo wykorzystywany laser biostymulacyjny umieszczany w okolicach węzłów chłonnych stymuluje układ limfatyczny, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

 

Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu można zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają trójglicerydy i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Proces przypomina wysuszanie winogron.


Jak wygląda zabieg i-lipo?

Na wybraną okolicę zabiegową przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe, które prowi-lipo 5okują rozpad trójglicerydów. Na najbliżej położonych węzłach chłonnych umieszczane są głowice z laserem biostymulacyjnym usprawniającym transport trójglicerydów z limfą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i towarzyszy mu jedynie odczucie delikatnego ciepła. Czas trwania zabiegu i-lipo uzależniony jest od wielkości obszaru i wynosi od 10 do 40 min.

 

Na jakich partiach ciała można wykonać i-lipo?

Zabieg i-lipo oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

 

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu i-lipo?

i-lipo 2

Przed zabiegiem obszar, który ma być poddany zabiegowi jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy w odstępie ok. 4cm. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 5cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość jaką uzyskano podczas badań prowadzony na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5cm, z trzech mierzonych obszarów.

 

Ile zabiegów i-lipo należy wykonać?

Zalecana jest seria 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

 

Czy efekty zabiegu i-lipo są trwałe?

i-lipo 3

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując i-lipo doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo o 150 proc. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

> ciąża

> epilepsja

> choroby nowotworowe

> zioła i leki światłouczulające

> metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)

> problemy dermatologiczne skóry

> choroby układu krążenia np. zakrzepica

> choroby autoimmunologiczne

 

Dokładne ceny zabiegów i-lipo dostępne w cenniku.

 

 

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia