Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

foto baner

 

 

 

logo zaffiro

 

 

 

logo i-lipo

 

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Secret Lashes

przedłużanie rzęs warszawa

Piękne Spojrzenie każdego dnia

W naszym gabinecie kosmetycznym w Warszawie oferujemy zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 Secret Lashes. To innowacyjna technika przedłużania i zagęszczania rzęs. Aplikacja polega na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości. Metoda ta gwarantuje długotrwały efekt zabiegu - prawidłowo aplikowane rzęsy nigdy się nie odklejają, lecz wypadają z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Efekt po zabiegu jest na tyle zadowalający, że używanie maskary nie jest potrzebne.

Rzęsy Secret Lashes

Rzęsy wykonane są z jedwabnych włókien syntetycznych, dzięki czemu są wyjątkowo lekkie. Rzęsy Secret Lashes są lekko podkręcone, zupełnie jak te naturalne, są grubsze u podstawy i zwężają się ku końcom, co daje naturalny efekt końcowy. Stosowane podczas zabiegu przedłużania rzęs materiały nie niszczą naturalnych włosków, a klej posiada atesty bezpieczeństwa, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Przedłużanie rzęs Secret Lashes daje wrażenie pięknie wytuszowanych rzęs. Metoda pozwala na pogrubienie i zagęszczenie nawet o pięćdziesiąt procent. Dostępne są różne grubości i długości, które dobierane są przez stylistkę indywidualnie dla każdej Klientki. Tak więc w zależności od preferencji Klientki można uzyskać delikatny efekt zagęszczenia lub spektakularne wydłużenie. Przy dobrze dobranej długości i grubości oko wydaje się większe.

Efektem zabiegu przedłużania rzęs jest piękne spojrzenie, którego pozazdrości Ci każda kobieta. Dokładamy wszelkich starań, by zabieg był wykonany z jak największą precyzją. Czas aplikacji to około 2 - 2,5 godz. Zabieg określany jest jako jeden z najbardziej relaksujących. Klientka przez cały czas trwania leży z zamkniętymi oczami. Wyjątkowa atmosfera, kojąca zmysły muzyka, świece zapachowe pozwalają odprężyć się podczas zabiegu. Wykonanie aplikacji wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do Klientki (oceny stanu i kształtu rzęs naturalnych, wielkości oka itp.).

Uzupełnienie rzęs

Rzęsy naturalne rosną, wypadają i zastępowane są przez nowe. Cykl taki trwa około 8 tygodni. Po 2-4 tygodniach część rzęs naturalnych wypada, co jest naturalnym i nieuniknionym procesem. Dla utrzymania zadowalającego efektu zaleca się uzupełnienie rzęs po 2-4 tyg. Zabieg uzupełnienia trwa około 1,5 godz.

Rzęsy można usunąć w dowolnym momencie w gabinecie.

Pielęgnacja po zabiegu

  • Przez pierwsze dwa dni nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej oraz pływania;
  • Mimo iż rzęsy są wodoodporne, regularne korzystanie z sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie;
  • Do pielęgnacji i demakijażu rzęs oraz okolic oczu stosuj wyłącznie kosmetyki stworzone na bazie wody;
  • Proponujemy również specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne;
  • Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotki;

Przedłużanie rzęs Warszawa

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia