Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

COSMELAN

COSMELAN jest preparatem nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry.


Etap 1

Podczas pierwszej wizyty kosmetolog zapoznaje pacjenta z zasadami działania i etapami zabiegu. Po zmyciu makijażu, kosmetolog stosuje płyn o działaniu oczyszczającym i odtłuszczającym, usuwa martwe komórki z powierzchni skóry, zwiększając penetrację aktywnego preparatu COSMELAN 1. Po nałożeniu maski pacjent otrzymuje instrukcje przez jaki czas musi ją nosić. Czas noszenia maski zależy od fototypu skóry i trwa od 5 do nawet 10 godzin od nałożenia.


Etap 2

Po zabiegu następuje kontynuacja terapii w warunkach domowych. Każdy pacjent otrzymuje krem Cosmelan 2 – krem podtrzymujący efekt działania zabiegu. Preparat wspomaga usunięcie przebarwień, posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, zapobiega hiperpigmentacji. Jednym ze składników kremu jest wysoki filtr przeciwsłoneczny, który chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym w trakcie trwania terapii wybielającej. Krem intensywnie odżywia, nawilża skórę po zabiegu i stanowi uzupełnienie kuracji, utrzymuje skórę gładką i elastyczną. Musi być stosowany wg wskazań kosmetologa. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać zniweczone. U niektórych osób kuracja kremem Cosmelan 2 musi zostać przedłużona, aby osiągnąć pełny efekt.


PO ZABIEGU

W trakcie pierwszych dni po zabiegu i w przypadku cer bardzo wrażliwych, skóra może być bardzo zaczerwieniona. Jest to normalna reakcja po zabiegu Cosmalan. Może być również obserwowane uczucie napięcia i pieczenia. Pacjent powinien stosować krem z wysokim filtrem słonecznym.

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia