Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

foto baner

 

 

 

logo zaffiro

 

 

 

logo i-lipo

 

 

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest bezinwazyjnym i stuprocentowo bezpiecznym zabiegiem polegającym na usunięciu martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń skóry z wykorzystaniem ultradźwięków. Kawitacja w widoczny sposób poprawia stan zarówno cery wrażliwej, jak i tłustej, ze skłonnością do łojotoku. Doskonale odnawia i regeneruje skórę, poprawia jej napięcie i elastyczność poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Jest świetną metodą na rozświetlenie skóry po wakacjach, kiedy nasza skóra jest „zmęczona" ekspozycją na silne promieniowanie słoneczne.


Zabieg nie ogranicza aktywności fizycznej i nie wymaga specjalnych przygotowań. Zaleca się łączenie peelingu kawitacyjnego z wprowadzaniem ampułki odżywczej przy pomocy sonoforezy. Sonoforeza wykorzystuje ultradźwięki i pomaga aktywnym składnikom przenikać w głąb naskórka.


EFEKTY:

> usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek;

> odnowa i regeneracja skóry;

> poprawienie napięcia i elastyczności;

> leczenie i łagodzenie zmian trądzikowych.

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia