Umów się na wizytę!
botox warszawa 535 20 80 21
masaż gorącymi kamieniami warszawa Wypełnij formularz online!Skontaktujemy się z Tobą
 
 

foto baner

 

 

 

logo zaffiro

 

 

 

logo i-lipo

 

 

Dual Laser sPTF+

depilacja laserowa warszawaDual Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF) to najnowsza opatentowana technologia, która łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser sPTF+ stanowi połączenie energii świetlnej oraz cieplnej w celu uzyskania najwyższej skuteczności. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

 

Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy aby był czas na relaksacje termiczną skóry, gdyż dawka energii jest zmienna oraz zbyt duża co jest niebezpieczne dla skóry klienta. Dlatego wymagane jest rozbicie impulsu aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak powoduje to mniejszą skuteczność i większą odczuwalność przez klienta, włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego ciągłego (sPTF+).


W przypadku sPTF+, dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbijania na pod-impulsy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi względem tradycyjnego IPLa czy E-LIGHT, przy wykonaniu mniejszej ilości zabiegów w serii. Dodatkowo siła energii jest stała dzięki czemu zabiegi są bezpieczniejsze dla klientów w odróżnieniu od innych urządzeń klasy IPLa czy E-LIGHT.


Warto przy tym podkreślić, że technologie PTF cieszą się na całym świecie dużą renomą i zaufaniem. Ponadto technologia PTF cechuje się lepszą skutecznością zabiegową niż IPL czy E-LIGHT oraz bezpieczeństwem zabiegowym.


FUNKCJE:

> Usuwanie owłosienia;

> Likwidacje przebarwień (posłoneczne, stacze, ostuda);

> Fotoodmładzanie (pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, niwelowanie bruzd);

> Leczenie trądziku (działanie przeciwzapalne na grudki, krostki, torbiele);

> Zamykanie naczynek (teleangiektazje, trądzik różowaty, naczyniaki).


Widoczne efekty zabiegów:

Ból odczuwany przez pacjenta jest niewielki, porównywalny z „pstryknięciem" gumką recepturką. W miejscu gdzie znajduje się koncentracja chromoforu. Odczucie może przybierać na sile wraz ze wzrostem natężenia.Usuwanie owłosienia


Światło PTF penetruje w głąb naskórka do skóry właściwej, gdzie jest selektywnie absorbowane przez melaninę oraz włosy i cebulki włosów. Tworzy się efekt „fototermalny", energia jest kierowana do korzenia włosa, podnosząc temperaturę melaniny błyskawicznie i doprowadzając do jej rozkładu. Dzięki temu zjawisku uzyskany jest efekt usunięcia owłosienia.


owlosienie

 

Odstępy pomiędzy poszczególnymi wizytami powinien wynosić 4-6 tygodni.

Seria obejmuje 6-10 zabiegów.

PRZED ZABIEGIEM                   PO ZABIEGU

owlosienie-przed-i-poFotoodmładzanie


Fotoodmładzanie Światło PTF aktywuje fibroblast dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność. W tym samym czasie efekt „fototermalny" wytworzony przez światło PTF wspomaga mikrocyrkulację oraz ukrwienie, a co za tym idzie- ich dotlenienie i odżywienie. Włókna stymulowane są do efektywnej regeneracji, a ich struktura zostaje uporządkowana. Zewnętrznym efektem tych przemian jest spłycenie zmarszczek i bruzd, wygładzenie skóry i zwężenie porów oraz wyraźnie zdrowszy koloryt skóry.

Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.


fotoodmladzanie


Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

 

Zabieg fotoodmładzania + terapia na przebarwienia (przed jak i po zabiegach)

przebarwienia

 

 

Leczenie trądziku


Zakres wykorzystywanych fal pochłaniane są przez barwniki beztlenowych bakterii Propionibacterium Acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Fale świetlne powodują śmierć bakterii co owocuje zmniejszeniem się ilości zmian trądzikowych. Najlepsze rezultaty są uzyskiwane dzięki optymalnej energii oraz długości nagrzewania skóry. Zabieg jest skuteczny i mało czasochłonny, w porównaniu z leczeniem farmakologicznym.


warszawa depilacja laserowa


Miejsce poddane zabiegowi powinno się zaczerwienić, krostki nabiorą ciemniejszego koloru. Po zabiegu skóra wygląda gorzej, ale już po paru godzinach jej stan się poprawia. Krostki stają się bledsze i przesuszone. Zabieg wykonuje się 2 razy w tygodniu przez okres 4-5 tygodni, między seriami trzeba zachować przerwę 20 dni.

 PRZED ZABIEGIEM                   PO ZABIEGU

tradzik-przed-i-po

 

 

Terapia naczyniowa


Zakres wykorzystywanych fal pochłaniane są przez barwniki beztlenowych bakterii Propionibacterium Acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Fale świetlne powodują śmierć bakterii co owocuje zmniejszeniem się ilości zmian trądzikowych. Najlepsze rezultaty są uzyskiwane dzięki optymalnej energii oraz długości nagrzewania skóry. Zabieg jest skuteczny i mało czasochłonny, w porównaniu z leczeniem farmakologicznym.


 

Przebarwienia

 

Wchłonięte przez melaninę światło zamienia się w energie cieplną. Skutkiem tego procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte na drodze odnowy komórkowej skóry. Przebarwienia ciemnieją w ciagu kilku godzin po zabiegu, należy być przygotowanym, że mogą przybrać kolor ciemnej czekolady. Od następnego dnia rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania i trwa około 2 tygodni. Od razu po zabiegu można nakładać makijaż i maskować przebarwione miejsca. W przypadku bardzo głębokich przebarwien zalecane jest powtarzanie zabiegu co 2-3 tygodnie. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie, średnio potrzeba 3-6 zabiegów. Zabieg można poprzedzić mikrodermabrazją, co zwiększa skuteczność terapii. Po zabiegu mogą pojawic się zaczerwienienia skóry. Przebarwienia poddawane zabiegowi: piegi, melasma (ostuda), plamy soczewicowate starcze oraz przbarwienia pozapalne.

 

 

Przeciwwskazania

 

• Ciąża, karmienie piersią;

 • Przewlekłe choroby skóry tj. bielactwo, łuszczyca (aktywna faza), nadwrażliwość na światło;

• Infekcje bakteryjne skóry tj. opryszczka, liszaj płaski;

• Rozrusznik serca;

• Choroba nowotworowa;

• Leki światło uczulające;

• Cukrzyca (zaburzone procesy gojenia), epilepsja;

• Zioła (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, herbatki ziołowe odchudzające/przeczyszczające) należy przerwać kurację 2-3 tygodnie przez planowanym zabiegiem;

• Leczenie retinoidami (zabieg może być wykonany po 6 tyg. od zakończonej terapii);

• Nowotworowe i przednowotworowe zmiany barwnikowe i skórne;

• Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie antykoagulantów;

• Metalowe implanty w obszarze zabiegowym;

• Wypełniacze i botox;

 


Zalecenia przed zabiegiem

 

• Peeling (przestać na 1 tydzien przed zabiegiem);

• Głęboki peeling chemiczny w ciągu ostatnich 3 miesięcy;

• Przyjmowanie witaminy A (przestać używać na 5 dni przed zabiegiem);

• Opalenizna (1 miesiąc) samoopalacz ( przestać używać na 2 tygodnie przed);

• Depilacja, wyrywanie pęsetą, wosk- przestać stosować 1 miesiąc przed;

• Blok ery typu Etiaxil zastosować ostatni raz na 4 dni przed zabiegiem depilacji pach;

• Ekstrakcja zęba (odczekać 2-3 dni);

• Owłosienie zgolić maszynką na dzień przed zabiegiem;Depilacja laserowa Warszawa

 Beauty @rt, ul. Kiwerska 35, 01-682 Warszawa - Bielany, tel. 535 20 80 21 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Projekt i realizacja: InMedia